Nová těžební zařízení Harp Miner se vyznačují velkým hashovým výkonem

OTTAWA, Ontario, 24. září 2019 /PRNewswire/ — Společnost BitHarp Group Limited (www.BitHarp.com), zkušený výrobce hardwaru pro těžbu kryptoměn, se rychle stává důvěryhodným subjektem mezi jednotlivci, kteří chtějí vydělávat těžbou kryptoměn z domova. Nedávno představené produkty společnosti Lyre Miner a Harp Miner se vyznačují nízkou tvorbou tepla a hluku a mohou být umístěny kdekoli, takže jsou dokonale vhodné pro domácí použití. Uživatelé mohou také začít používat tato předkonfigurovaná těžební zařízení pouhým připojením, výběrem preferované kryptoměny a zadáním dat těžebního poolu.

Jedním z klíčových atributů těžebních zařízení Lyre Miner a Harp Miner je schopnost těchto produktů generovat rychlou návratnost investic. Tento cíl byl dosažen vybavením těchto produktů extrémně vysokým hashovacím výkonem těžby. Hash rate je obecným měřítkem zpracovatelského výkonu zařízení pro těžbu kryptoměn. Vyšší hash rate znamená zvýšenou příležitost pro těžbu kryptoměn a získání výdělku. Těžební zařízení Lyre Miner a Harp Miner navíc podporují ziskovost díky nízké spotřebě energie.

Hodnoty hashového výkonu těžebních zařízení Lyre Miner a Harp Miner jsou uvedeny níže.

  • Bitcoin: 335 TH/s (Lyre Miner) a 2000 TH/s (Harp Miner)
  • Litecoin: 55 GH/s (Lyre Miner) a 300 GH/s (Harp Miner)
  • Ethereum: 14 GH/s (Lyre Miner) a 75 GH/s (Harp Miner)
  • Dash: 9 TH/s (Lyre Miner) a 50 TH/s (Harp Miner)

„BitHarp je jednou z prvních společností na tomto trhu, která vyrábí produkty, jež jsou vhodné pro příležitostné nadšence kryptoměn těžící ze svého domova bez větších znalostí a zkušeností,” řekl Daniel Cox, technický ředitel společnosti BitHarp. „Zařízení Lyre Miner a Harp Miner byla navržena tak, aby pro ně těžba kryptoměn byla snadná a cenově dostupná. Je pro nás velkým potěšením vidět mnoho začátečníků vytvářejících zisk z domova pomocí těžebních zařízení BitHarp.”

Více informací o těžebních zařízeních Lyre Miner a Harp Miner naleznete na webových stránkách https://www.bitharp.com/

O společnosti BitHarp   

BitHarp je kryptoměnový výrobce se sídlem na Novém Zélandu s nejvýkonnějšími a nejflexibilnějšími těžebními přístroji konstruovanými s cílem usnadnit těžbu a učinit ji pro investory ziskovější.

Related Links

https://www.bitharp.com/

SOURCE BitHarp Group Limited

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *