BitHarp prezentuje nową technologię w wydobyciu kryptowalut

OTTAWA, Ontario, 22 września 2019 r.  /PRNewswire/ — Rozwiązania Lyre Miner i Harp Miner, wprowadzone niedawno na rynek platformy wydobycia kryptowalut firmy www.BitHarp.com (BitHarp Group Limited), szybko zdobywają status przełomowej technologii na rynku kryptowalut. W bardzo krótkim okresie od debiutu dwa produkty wykazały się możliwością zrewolucjonizowania dynamicznej branży przez oferowanie bardzo szybkich zwrotów z inwestycji tak dla doświadczonych wydobywców, jak i początkujących inwestorów zaczynających przygodę z wydobyciem kryptowalut.

Możliwości platform Lyre Miner i Harp Miner w zakresie generacji szybkiego zwrotu z inwestycji wynikają z wysokich tzw. hash rate produktów. Termin hash rate można rozumieć jako szybkość, z jaką dane urządzenie wydobywcze pracuje. Wyższy hash rate zwiększa możliwości wydobywcy na wydobycie bloku i otrzymanie nagrody. Jeszcze zwiększając swoją atrakcyjność wśród wydobywców, platformy Lyre Miner i Harp Miner charakteryzują się bardzo niskim poziomem konsumpcji energii, odpowiednio 600 W i 2400 W.

Poniżej pokrótce przedstawione są hash rate Lyre Miner and Harp Miner.

Lyre Miner: 335 TH/s dla Bitcoin, 55 GH/s dla Litecoin, 14 GH/s dla Ethereum i 9 TH/s dla Dash

Harp Miner: 2000 TH/s dla Bitcoin, 300 GH/s dla Litecoin, 75 GH/s dla Ethereum i 50 TH/s dla Dash

Chociaż rynek wydobycia kryptowalut przeszedł w minionych latach ogromne przemiany, zdecydowana większość produktów i usług kierowana jest wyłącznie do doświadczonych ekspertów wydobycia. BitHarp to jedna z pierwszych w branży firm, która obiera mniej tradycyjną ścieżkę i tworzy sprzęt wydobywczy także dla osób bez wiedzy i doświadczenia.

– Wierzymy, że korzyści płynące z wydobycia kryptowalut powinny być dostępne wszystkim – skomentował Daniel Cox, dyrektor inżynierii w BitHarp. – Przekonanie to zainspirowało nas do utworzenia dwóch skonfigurowanych produktów, z których każdy może zacząć korzystać zaraz po podłączeniu – dodał dyrektor.

Więcej na temat Lyre Miner i Harp Miner można dowiedzieć się na stronie https://www.bitharp.com/.

O BitHarp

BitHarp to producent kryptowalut z Nowej Zelandii zajmujący się opracowywaniem najbardziej elastycznych i wysoce wydajnych platform wydobywczych w celu ułatwienia wydobycia i zwiększenia jego dochodowości dla inwestorów.

Related Links

https://www.bitharp.com/

SOURCE BitHarp Group Limited

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *