Společnost McKinsey byla v žebříčku serveru Vault pro rok 2020 jmenovaná nejlepší poradenskou společností ve všech regionech – Evropě, Severní Americe a Asii a Tichomoří

V evropském žebříčku získala společnost McKinsey nejvyšší skóre v několika oborech a průmyslových odvětvích a v kategoriích, jako jsou rozmanitost, výhody a inovace

LONDÝN, 25. září 2019 /PRNewswire/ — V žebříčku serveru Vault.com pro rok 2020 se společnost McKinsey umístila jako nejlepší poradenská společnost pracující v Evropě. Toto umístění přichází po získání prvenství společnosti na žebříčcích Vault 2020 pro Severní Ameriku a Asii a Tichomoří.

Hodnocení severu Vault je založeno na skóre získané od tisíců respondentů, kteří se účastní průzkumu faktorů zaměstnavatele.

„Společnost McKinsey usiluje o udržování bezkonkurenčního prostředí pro výjimečné talenty a my jsme velmi potěšeni, že tolik lidí uznává naši firmu jako nejlepší volbu zaměstnavatele v žebříčku Vault,” řekla Judith Hazlewood, senior partner společnosti McKinsey.

Společnost McKinsey se v žebříčku Vault Europe umístila jako nejlepší poradenská firma devátým rokem za sebou.

„Když pracuji s našimi týmy po celé Evropě i ve světě, neustále mě ohromuje rozmanitost našich lidí, naší práce a náročných otázek, které každý den pomáháme řešit,” řekl Pål Erik Sjåtil, senior partner a vedoucí partner společnosti McKinsey Europe.

Respondenti průzkumu v Evropě označili McKinsey za nejlepší poradenskou firmu v mnoha oblastech, jako je vedení firmy, úroveň výzev a mezinárodní mobilita. Několik oborů společnosti McKinsey v Evropě bylo zařazeno na 1. místo, včetně strategie, energetiky, zdravotnictví, prodeje a marketingu, operací a technologií, médií a telekomunikací.

„Vidíme, že respondenti uvádějí, že práce společnosti McKinsey a klienti spolu s naší kulturou a lidmi vedly kandidáty k rozhodnutí o připojení se k McKinsey,” uvedl Zubin Taraporevala, senior partner společnosti McKinsey. „To mě vůbec nepřekvapuje, protože to je jádro toho, čím je společnost McKinseyi pro své lidi v průběhu času zvláštní.”

O společnosti McKinsey
McKinsey & Company je globální poradenská společnost v oblasti řízení, která se hluboce zavázala pomáhat institucím v soukromém, veřejném a sociálním sektoru dosáhnout trvalého úspěchu. Již více než 90 let je naším primárním cílem sloužit jako nejdůvěryhodnější externí poradce našich klientů. S konzultanty ve 133 městech v 66 zemích, napříč průmyslovými odvětvími a funkcemi přinášíme klientům po celém světě bezkonkurenční odborné znalosti. Úzce spolupracujeme s týmy na všech úrovních organizace při utváření vítězných strategií, mobilizaci pro změnu, budování schopností a podpoře úspěšné realizace.

Kontakt:
Caitlin Storhaug

Ředitelka pro globální náborovou komunikaci
caitlin_storhaug@mckinsey.com; +1-415-318-5046

SOURCE McKinsey & Company

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *